Asociacijos "Karių vienybė" įstatai, anketa ir prašymas

Norime Jus pakviesti įstoti į asociaciją „Karių vienybė“ (KVA), kuri gintų karių interesus įvairiais kasdienėje tarnyboje esamais klausimais:
1. Korupcijos mažinimo klausimais;
2. Dvigubų standartų mažinimo klausimais;
3. Karjeros (patariamųjų komisijų darbo kokybės klausimais dėl karinio laipsnio, skyrimo į pareigas);
4. Socialinių garantijų srityje (dėl vaiko priežiūros atostogų, dėl kariams, auginantiems vaikus, darželių problemos, dėl kuro kompensavimo pakeliui į tarnybą, dėl antro darbo galimybės);
5. Profesinės karo tarnybos sutarčių pratęsimo (siekti neterminuotų PKT sutarčių);
6. Tarnybinių patikrinimų (asociacijos nariams vykdomi tarnybiniai patikrinimai turėtų būti derinami su asociacija);
7. Drausminės atsakomybės taikymo srityse (dvigubo baudimo, susidorojimo tarnybos vietoje prevencija);
8. Slaptumo suteikimo problema;
9. Tarnybos laiko ir poilsio derinimo klausimais;
10. Karių savanorių stažo įskaitymo į karinį stažą klausimai;
11. Karių savanorių socialinės garantijos;
12. Jūsų pasiūlytos ir aktualios problemos.
Mūsų galimybės kartu būnant asociacijoje – tarptautinė parama karių teisių gynimo srityje, parama iš LR Seimo narių, parama iš LR nacionalinio pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimo. Kiekvienas iš Jūsų mums yra svarbus ir reikalingas, kadangi tik drauge turėsime šviesesnę ateitį! Laukiame Jūsų registracijos el. paštu laimonas.jakas@kariuteises.lt arba/ ir paštu adresu Konstitucijos pr. 23B-301, Vilnius.

Nedelsk!

2014-09-04 buvo įregistruota Asociacija "Karių vienybė" - tai yra visų mūsų, Karių, tvirtas žingsnis link geresnės karių socialinės ateities, tinkamesnių socialinių sąlygų ir didesnės lygybės. Pridedame asociacijos tikslus, kurie mūsų įsitikinimu įgyvendins visų Jūsų lūkesčius. Į asociaciją turi teisę stoti visi kariai, atsargos kariai, savanoriai ir šaulių sąjungos šauliai. KVIEČIAME STOTI Į ASOCIACIJĄ. Anketos ir prašymo formos pavyzdį galite peržiūrėti paspaudę šoninėje eilutėje nuorodas "anketa" ir "prašymas".

Stojimo mokestis - 29 eurai;
Metinis nario mokestis - 26 eurai;
Metinis nario mokestis sekančiais metais tiems, kurie skirs 2 proc. paramą VšĮ "Karių teisių gynimo centrui" - 12 eurų.

Užpildžius anketą ir prašymą prašome siųsti pasirašytus dokumentus el. paštu laimonas.jakas@kariuteises.lt arba/ ir registruotu paštu adresu Konstitucijos pr. 23B-301, Vilniuje.

Laukiame Jūsų, nes tik mūsų daugumos buvimas kartu suteiks neįkainojamą tvirtumą ir rimtą žodį vadovybei sustoti ir neleisti pažeisti kario teises.

Pagarbiai,

Prezidentas,
Laimonas Jakas
 


Puslapis kraunasi...