kaip manote kodel buvo pralaimeta byla del triju kariu

sveiki, norejau pasiteirauti ir pacio centro ir kitu kaip manote kodel teismas atmete Baciuskos, Anriuskeviciaus ir Barkausko skundus?

Manau si istorija kvepia naftalinu tuos karininkus ismesti per didele prabanga galejo alga numazinti ar laipsni sumazinti bet ismesti tai per daug ju mokymas kainavo ir pan o siaip jie tegul vaziuoja i prancuzu legiona ten pinigai ir tvarka geriau nei cia

pralaimeta del to kad tai sistema nesvarbu kalti jie ar ne teisybes nerasi cia juk lietuva beto meta is tarnybos juk nera vietos karininku daugiau negu kareivuku tai juokingai ir atrodo beto disciplina zema ir mazai siuncia karininku mokytis i uzsieni ir pan tai verda savo sultyse ir valgo vieni kitus tai paprasta 2 ir 2kariuomene misri turi buti ivairi o ne tik pagal viena modeli karininku mokykla uzdaryti kol kas kam tiek daug karininku daba stabai ispusti tik pulkininkai ir generolai armijos pagrindas kariai serzai leitenatai ir kapitonai o ne tuntas majoru

Šiai dienai Vilniaus apygardos administracinio teismo sprendimas neįsiteisėjęs, nes pateiktas apeliacinis skundas Lietuvos vyriausiajam administraciniam teisme.

Laukiame rezultatų.

Ar tai ne L.J. kompetencijos stoka:

Balandžio 28 d. Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas paskelbė galutinę neskundžiamą nutartį, kuria atmetė trijų dėl buvimo neblaiviais tarnyboje atleistų karininkų ir jiems atstovavusios viešosios įstaigos „Karių teisių gynimo centras“ advokato apeliacinį skundą panaikinti drausminę nuobaudą ir grąžinti juos į profesinę karo tarnybą.

Profesinės karo tarnybos sutartys su Goro provincijos atkūrimo grupės dešimtojoje pamainoje Afganistane (PAG-10) tarnavusiais kapitonu A. A., vyresniuoju leitenantu P. B. ir vyresniuoju leitenantu A. B. buvo nutrauktos 2010 m. kovo mėnesį dėl karių buvimo neblaiviais tarnybos metu.

Už buvimą neblaiviu tarnybos metu Lietuvos kariuomenės drausmės statutas profesinės karo tarnybos kariui numato vienintelę nuobaudą – atleidimą iš tarnybos.

Teismas taip pat konstatavo, kad tarnyba tarptautinėje operacijoje visu laikotarpiu laikytina karo tarnyba ir yra tapati Kariuomenės drausmės statute vartojamai sąvokai „tarnybos metu“.

i teismas neatkreipe demesio i centro argumentus ir atmete triju kariu atleistu uz neblaivuma tarptautineje operacijoje skundus? ar negalvoja centras kazkaip rimciau pradeti atstovauti karius? daug snekama, bet kazkaip tu laimetu bylu nesigirdi??

Sveiki,

byla pasiekė EŽTT. O dėl laimėjimų ir t.t. tiesiog užsukite į naujienas ir pamatysite kaip rašomi teismų sprendimai.

Atkreipiame dėmesį, kad alkoholį misijoje vartojo praktiškai visi: pirtyje, ramovėje 4 dieniais, t.t.. Tačiau tyrimas buvo atliktas tik tiems, kurie neįtiko vadukams. Kas liečia misijos tarnybos metą, tai šiandien už tokį išaiškinimą yra nagrinėjama byla LVAT dėl tarnybinio atlyginimo už visą parą užmokėjimo. Negali karys gi būti tarnyboje 7/24, o atlyginimą gauti už 168 val per mėn, Jei jau tarnybos metas nuo išvykimo iki parvykimo iš misijos, tad reiktų deramai ir mokėti. Beja, tada ir kiti kariai privalėjo būti atleisti iš profesinės karo tarnybos, kurie gėrė pirtyje ir 4dieniais Ramovėje PAG'e. O taip nebuvo padaryta, tad LVAT išaiškinimas labai jau abejotinas, tačiau palankus KAM (KAM ministro buvusio patarėjo teisės klausimais Dainiaus Žalimo (dabar esamo LR Konstitucinio teismo teisėjo) žmona Skirgailė Žalimienė dirba LVAT ir yra nenuginčyjamų atvejų, kada pastaroji spręsdavo bylas kur atsakovais buvo KAM ir LK).

KAM taip ir nepateikė duomenų dėl alkotesterio gabenimo į misiją, kuris pasak liudytojos atvyko jos rankinėje. Nėra jokių kitų įrodymų dėl girtumo išskyrus protokolus, nėra net alkotesterio kvito. Dėl alkotesterio parodymų ir protokolų duomenų tikrumo abejones patvirtino ir gydytojo iš Ukrainos pulkininko Bondorevskio rašytinis paaiškinimas rusų kalba, kuris prieštarauja protokolams, surašytiems lietuvių kalba. Bondorevskis nei rašė nei suprato lietuviškai, todėl protokolus pildė neturinti teisės med. darbuotoja. Bondorevskio parašas yra ant protokolų nes "vertėjai" PAG-10 vadai ir Užkuraitis matyt "kvalifikuotai" vertėjavo... ir pasirašė tame pačiame protokole prieš pasirašant gydytojui iš Ukrainos.

Ar deramai atstovaujame - matyt tai gali vertinti tie kairiai, kuriuos atstovaujame.

Laukiame Teismo pasisakymo dėl tarnybinio atlyginimo už visą misijoje laiką remiantis to paties teismo išaiškinimu dėl tarnybos meto sąvokos.

Laimonas Jakas

Puslapis kraunasi...