KAM išlaidos - ar pritariate tokiam lėšų neracionaliam panaudojimui?

Kol eilinis karys dirba iki 360 val. per mėn., negaudamas nė grašio už viršvalandžius, KAM ir LK "klerkai" geria kavą, valgo iš valstybės biudžeto lėšų pietus, švenčia „furšetuose“, tarnybos metu gurkšnodami taurelę šampano, ir lekia anksčiau laiko namo... Karį, Tu privalai pasakyti tam STOP!

Kariai, kreipkitės dėl perdirbtų valandų į VšĮ "Karių teisių gynimo centro" atstovus. Su savimi turėkite mėnesio tarnybos tabelius ir įsakymus dėl lauko pratybų, budėjimų ir panašių užduočių. Juos pateikti privalo kiekvienas dalinio personalo skyrius. Reikia būtinai kelti į viešumą šią problemą.

Kur buvo si istaiga kai per menesi turedavau 12 budejimu?.... Nors tuo metu vyr.psk. buvo gerbiamas Joksas, bet nelabai jis mums padejo. Negaliu sakyti, kad jis nebande...

Pradžiai išvardinome dalinius, kur tokie „bardakai" vyksta. Tegul Problema tikrai lenda į paviršių.

Istikruju kariuonene, tai kaip darzeli ari kaip arklys, parom, sali, sveikata gadini, o tau net nesugeba algos normaliai ismoket, o dabar dar ir karjera susunkino pasikelt su savo naujais laipsniais ir pareigom. kaip sakoma kurie buvo zemai tie ir liks o kurie buvau aukstai tie greit sukils dar auksciau. Daro tik viska blogyn o ne geryn.Geda istikruju.

Ne tik atlyginimuose esmė. KAM amžinai verkia dėl per mažo finansavimo. Galbūt finansavimą padidinti ir reikėtų, bet paprasčiau būtų racionaliai panaudoti jau turimas lėšas. Nesuprantu, pvz., kaip galima tuo pačiu metu verkti dėl lėšų stygiaus ir organizuoti šventes. Darbai kalba patys už save ir tokios šventės tik maskuoja sistemos vidinį supuvimą. Juk jau niekam ne paslaptis, kad nesiskaitoma su neįtikusiais kariais, LKA tapo monstru ir pinigų švaistymo įstaiga...

Daug nuomoniu, darbo rinka viska islygins :-)

kada nebus net eiliniu, tuomet ir bus pasirupinta vyr. eiliniais :-D

Puslapis kraunasi...