Karių pensijos, eilinį kartą likome ant ledo. Ką manote?

LR Vyriausybė paskelbė, kad nuo kitų metų (2012 m.) nebus atkurtos valstybinės pensijos. Ką manote, vėl likome ant ledo. Kaip gyventi tiems, išėjusiems į atsargą , neturintiems darbo ir auginatiems nepilnamečius vaikus. Juk ne visi jauni sukūrė šeimas. Vėl mus skriaudžia.

Manau kad 43 m. dar pats darbingas žmogus ir pergyventi del pensijų nėra labai jau gerai, atsižvelgiant į senyvo amžiaus žmones kurie net ir dirbti neturi jokios galimybės.

Ka daryti tiem, kas neistanavo 20 ir buvo paprasyti apleisti sia tarnyba?

Koki tu gali susirasti darba, kai tave tik ginkla laikyti moke?

Replika Aleksandrui.... Pakomentuokite savo tarnybą KASP ir kitame padalinyje, tai nesulyginami du dalykai... gal ponia J jau nebegali dirbti 100% ir jai tikrai reikalinga pensija ?

O pensija turi būti mokama kiekvienam tiek kiek užsitarnavai.

anonimui

Ponia J niekada nesiskundusi sveikata dabar nei dienos negali praleisti be vaistų, norint palaikyti normalią savijautą. Įsigijau bjaurią ligą tarnybos metu ir tai jau visam gyvenimui. Med. komisija to pripažinti nenorėjo, pinigus matyt taupė:) Dabar pastovus medikų klientas. Nuo fizinių normatyvų karo medikų buvau atleista ir tarnybos pabaigoje. Jeigu tai buvo Jūsų humoras, tai jis ne vietoje. Niekam nelinkėčiau iš sveiko žmogaus tapti pusiau invalidu. Teko mokytis net kontroliuoti ligą, kovoti dėl gyvybės. Tai tiek tos teisybės.

Man "sudarė sąlygas", kad išsinešdinčiau pats. Laimei, esu sveikas ir galiu dirbti. Pritarčiau zombių atstovui tik tame, kad mano amžiuje, sveikas žmogus gali dirbti. Te pasikaria jie su ta pensija. Gerbiami kolegos, žvelkite ir į gerąsias puses. Aš tik gailiuosi, kad nepabėgau prieš gerą dešimtmetį. Jaučiuosi puikiai ir laisvas. Problemos daug gilesnės KAM (ir Lietuvoje) nei keli korumpuoti pataikūnai bailiai. Aš nuo jų nebepriklausomas. Tai nereiškia, kad nereikia stengtis atstatyti teisybę. Patiko Kucharevo "perliukas" -"atleisti atsitiktiniai žmonės kariuomenėje". Įdomu, kokį savo atitikimo kariuomenei sertifikatą gali pateikti šis funkcionierius?

Puslapis kraunasi...