Vilniaus apygardos administraciniame teisme iš anksto rašomi sprendimai neprasidėjus bylos nagrinėjimui (0)

Paskelbta 2012 Sausio 31 d.

VšĮ "Karių teisių gynimo centro" vadovui Laimonui Jakui nėra daugiau ką pridurti, kaip tik konstatuoti esamą situaciją: Vilniaus apygardos administracinio teismo teisėja Liudmila Zaborovska  iš anksto turi pasirašiusi sprendimus savo stalčiuje dar neprasidėjus bylai. Tik šiuo atveju per klaidą sprendimas buvo paliktas administracinės bylos Nr. Iv-1262-244/2012 tome. Šis dokumentas buvo gautas Vilniaus apygardos administraciniame teisme Žygimantų g. 2, Vilniuje susipažinimo su bylomis kabinete.

VšĮ "Karių teisių gynimo centro" vadovo vertinimu šis iš anksto surašytas dokumentas gali reikšti korupcijos egzistavimą VAAT, kada teisėjai prieš bylos nagrinėjimą jau žino sprendimą.

Šiuo konkrečiu atveju, įvertinus gautą dokumentą, dokumento turinį, VšĮ "Karių teisių gynimo centro" atstovai kreipsis į LR Nacionalinę teismų administraciją, kurioje yra įsikūrusi Teisėjų etikos ir drausmės komisija bei Teisėjų tarybą tam, kad būtų išsiaiškinta, kodėl VAAT teisėja L. Zaborovska pasirašė sprendimą iš anksto.

Plačiau žiūrėkite foto nuotraukas.

Pagarbiai,

VšĮ "Karių teisių gynimo centro" vadovas

Laimonas Jakas

Lankytojų komentarai

Komentarai neberodomi, nes nebeaktualūs

Puslapis kraunasi...