Balsuokite už Žemaičių tautos atstovą Alvydą Jokšą (0)

Paskelbta 2012 Rugsėjo 18 d.

P R O G R A M A

           1. Vietinė rinkliava už atliekų tvarkymą – Telšių rajono savivaldybėje ir valstybėje įteisintas reketas ir gyventojų apiplėšinėjimas. Būtina nedelsiant sureguliuoti vietinės rinkliavos nuostatus, vietinę rinkliavą padaryti civilizuota ir atitinkančia Lietuvos Respublikos ir ES teisės reikalavimus.

          2. Šildymo kainos Telšiuose yra vienos iš didžiausių Lietuvoje. Būtina grąžinti šilumos tinklų ūkio valdymą  Telšių rajono savivaldybei. Tai leistų sumažinti šilumos kainas   15 – 20 procentų.

          3. Pagrindinė Lietuvos nelaimių priežastis – korumpuotų politinių-administracinių sluoksnių ir verslo grupių pastangomis suformuota ,,valdomos demokratijos” oligarchinė santvarka. Jos atrama – klanų ir monopolistų naudai Seime ir savivaldoje dirbančių  ,,lovio” partijų nomenklatūra. Ji atsakinga už dorų asmenų  persekiojimą, už milžinišką emigraciją, masinę korupciją ir ūkinį šalies atsilikimą, piliečių beteisiškumą, nusivylimą  ir valdančiųjų visagalybę. Su bendraminčiais Seime inicijuočiau taikias demokratines reformas, atkuriančias demokratinę santvarką ir grąžinančias Suvereno galias Tautai.  Gavęs Telšių krašto žmonių  palaikymą, Seime pirmiausia inicijuočiau teisės aktų, pakertančių nomenklatūros galias ir skatinančių teisingumo atstatymą, pakeitimus. Įstatymais būtina uždrausti politikams Seime ir savivaldoje būti daugiau nei dvi kadencijas, panaikinti partinius  sąrašus Seimo ir savivaldos rinkimuose, įvesti tiesioginius visų lygių teisėjų, apygardų vyriausiųjų prokurorų, generalinio  prokuroro, policijos komisariatų vadovų ir generalinio komisaro rinkimus, įkurti prisiekusiųjų teismo instituciją

          4. Konstitucinės nuostatos „Valdžios įstaigos tarnauja žmonėms“ įgyvendinimas. Nereti atvejai, kai Telšių rajono savivaldybėje ar jai pavaldžiose įstaigose gyventojai susiduria su biurokratizmu, problemų sprendimų vilkinimu, gainiojimu po kabinetus. Griežtinti savivaldybės tarnautojų ir savivaldybei pavaldžių įstaigų darbuotojų atsakomybę aptarnaujant gyventojus bei teikiant raštiškus atsakymus į gyventojų skundus.

          5. Viešieji pirkimai – viena iš korumpuočiausių sričių valstybėje. Būtina į viešųjų pirkimų komisijas įtraukti smulkiojo ir vidutinio verslo, visuomenės atstovus, mažinant valstybės tarnautojų atstovavimo viešųjų pirkimų komisijoje skaičių.

          6. Siekti seniūnijų savarankiškumo ir savarankiško biudžeto formavimo. Siekti kad seniūnai ir rajono meras būtų renkami  gyventojų. Tik rajono gyventojai turi teisę spręsti ir rinkti  merą,  o ne keletas vienos ar kitos partijos atstovų.

          7. Atominės elektrinės statybą – tai dar viena valdančiųjų afera, kuri mus, mūsų vaikus ir anūkus padarys baudžiauninkais, o aferos autoriai susikraus sau milijoninius turtus.

          8. Valstybė yra praskolinta, o pinigai išgrobstyti valdžios aferistų. Valstybė kiekvieną metą tik palūkanoms padengti sumoka apie 3 000 000 000 (3 mlrd.) litų, bet kadangi pinigų trūksta, tai skolinamasi vis daugiau, o valstybės finansinė padėtis negerėja. Būtina subalansuoti valstybės pajamas ir išlaidas bei mažinti  skolos deficitą.  

Pagarbiai,

Alvydas Jokšas

Lankytojų komentarai

Komentarai neberodomi, nes nebeaktualūs

Puslapis kraunasi...