Lietuvos kariuomenės teisės departamento nesėkmė teisme prieš VšĮ Karių teisių gynimo centrą (0)

Paskelbta 2011 Rugsėjo 06 d.

2011 m. sausio 26 d. buvo pateiktas skundas teismui dėl neteisėtų pareigūnų veiksmų, sprendimo panaikinimo, įpareigojimo atlikti veiksmus. Po daugiau nei 7 mėnesių teisme VAAT, buvo pasiektas sprendimas, kuriuo buvo panaikinta sudarytos komisijos išvada, o LK batalionas įpareigotas atlikti veiksmus. 

VšĮ "Karių teisių gynimo centro" generalinis direktorius Laimonas Jakas tiesiogiai atstovavo pareiškėją. Laimono Jako nuomone, šiai dienai yra didelis laimėjimas, kadangi sveikatos sutrikimų įforminimai ir tyrimai KAS mastu dėl karių traumų ir sveikatos pablogėjimų vykdomi neteisėtai su tikslu "išsukti" KAM ir LK nuo kompensacijų mokėjimo. Kadangi buvo užkirstas kelias LK MPB GV bataliono komisijos neteisėtiems veiksmams, VšĮ "Karių teisių gynimo centras" sieks kompensacijos išmokėjimo kariui, kuris vykdydamas tarnybinę pareigą patyrė žymų sveikatos sutrikimą.

Kol kas VAAT sprendimas gali būti apskųstas aukštesnei instancijai, todėl laukiame sprendimo įsiteisėjimo. VšĮ "Karių teisių gynimo centras" siūlo LK ir KAM teisės departamentams nelipti ant to paties grėblio du kartus ir imtis teisėtų veiksmų įgyvendinimo pagal VAAT sprendimą.

VšĮ "Karių teisių gynimo centras"

 

Lankytojų komentarai

Komentarai neberodomi, nes nebeaktualūs

Puslapis kraunasi...