Sveikinimas Lietuvos kariuomenės dienos proga (0)

Paskelbta 2012 Lapkričio 23 d.

Gerbiami, Kolegos,
VšĮ "Karių teisių gynimo centro" vardu sveikiname Jus su profesine kario švente. Lietuvos kariuomenės dienos proga linkime Vadams savimonės ir ryžto teisingai įgyvendinant pareigas, ginant ir neribojant savo pavaldinių teises, o pavaldiems Kariams - kantrybės, užsispyrimo, teisingo požiūrio į savo viršininkus ir nebijojimo reikšti savo teises į tinkamas tarnybos sąlygas.
Tuo pačiu džiaugiamės galėdami kartu su Jumis švęsti Lietuvos kariuomenės dieną ir džiaugiamės galėdami kas kartą kiekvienais metais padėti jums, Kariai.
Šiandien yra pasiekta, kad Kariai galėtų turėti galimybę dirbti antrą darbą, yra pasiekta, kad ginčus dėl drausminių nuobaudų nagrinėja teismai, yra pasiekta ir parodyta, kad kariai gali ginti save ir neleisti LR Krašto apsaugos ministerijos ir Lietuvos kariuomenės vadovybei savivaliauti.
Yra nueitas sunkus kelias, kurio rezultatai rodo geresnę ir šviesesnę paprasto Kario tarnybos ateitį.
Todėl noriu padėkoti Kariams, kurie nepabijojo vadovybės, gindami pažeistas savo teises, kreipdamiesi į VšĮ "Karių teisių gynimo centrą". Tik jūsų, Kariai, dėka su mūsų pagalba buvo ir yra formuojama teisinga teismų praktika, keičiami įstatymai ne tik KAM ir LK, bet ir Jūsų, Kariai, naudai.
 
Sėkmės tarnyboje!

VšĮ "Karių teisių gynimo centro" vadovas ats. ltn. Laimonas Jakas

Lankytojų komentarai

Komentarai neberodomi, nes nebeaktualūs

Puslapis kraunasi...