VASARIO 16-oji – ATIMTA DIENA IŠ LIETUVIŲ (0)

Paskelbta 2016 Vasario 16 d.

VASARIO 16 – ATIMTA DIENA IŠ LIETUVIŲ

Kviečiu Jus, Kariai, švęsti šią dieną su tais, kurie nepamynė Jūsų žmogaus teisių, nesumenkino Jūsų kitų akyse, nediskriminavo, apgynė arba bandė bent apginti Jūsų teises. Nes šiandien kartu su Jumis švęsti šią dieną mano vertinimu nėra vertas KAM ministras, kuris šiandien stovės prieš Jus rikiuotėje, nėra verta to daryti ir likusi kariuomenės ir Lietuvos valdžios grietinėlė, šiandien stovinti prieš Jus rikiuotėje, kadangi šiandien tą pačią dieną jie dėkos Jums už atsidavimą kaip padėką gražindami štai ką:

  1. Dvigubus standartus;
  2. Diskriminaciją;
  3. Pažeminimą;
  4. Neaiškias socialines garantijas;
  5. Tuščius ir melagingus pažadus;
  6. Negražintas pensijas;
  7. Netinkamą medicininę priežiūrą;
  8. Išsisukinėjimą nuo išmokų našlėms karių žūties atveju.

 

Negaliu kartu su karių teises pažeidinėjančiais ir tuos pažeidimus toleruojančiais politikais švęsti šios mums lietuviams svarbios dienos. Šiandien yra pilnas facebook portalas politikų ir kariuomenės vadovybės, pamiršusių savo priesaikas ištikimai tarnauti Tėvynei, sveikinančių Jus, Kariai, su šia kadais tvirtų žmonių pradėta nauja pirmąja nepriklausoma Lietuvos diena.

Nenusimindamas ir tikėdamas šviesia Lietuvos ateitimi sveikinu Jus kariai su viena gražiausių Lietuvos valstybinių švenčių – Vasario 16-ąja! Dar kartą patvirtinu ir patikinu, kad kaip atsargos karininkas ir buvęs toks pat karys kaip ir Jūs toliau sieksiu gerovės Jums, Kariai, eisiu ir toliau ginti Jūsų teises ir siekti, kad Lietuvos kariuomenė klestėtų, į ją norinčių patekti driektųsi eilės.

Pagarbiai,
Laimonas Jakas

Lankytojų komentarai

Komentarai neberodomi, nes nebeaktualūs

Puslapis kraunasi...