VšĮ KTGC susitikimas su LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės atstovu (0)

Paskelbta 2011 Rugpjūčio 07 d.

Beveik dvejus metus giname LR karių teises, todėl susisiekėme su LR Prezidente, kaip vyriausiąja Lietuvos ginkluotųjų pajėgų vade, kuri turėtų būti suinteresuota ir turėtų palaikyti mūsų veiklą, kuri kelia karių motyvaciją, kariai labiau jaučiasi saugūs ir ginami nuo struktūrinio smurto ir diskriminacijos, kurios ištakos yra LR krašto apsaugos ministerijoje ir Lietuvos kariuomenės vadovybėje.
 
Šiai dienai turime kelis karių skundus Europos Žmogaus Teisingumo Teisme prieš Lietuvą, kadangi LR administraciniai teismai neužtikrino žmogaus teisių apsaugos. Turime sukaupę nekokią statistiką apie karių skundų prastą nagrinėjimą KAM. Per kelis asmeninio įdirbio metus ir beveik dvejus metus kaip VšĮ "Karių tieisų gynimo centras" nuodugniai susipažinome su ginčų nagrinėjimo tvarka ir Lietuvos kariuomenės tvarką reglamentuojančia teisine baze, todėl žinome KAM ir KAS vadovybės veiksmų trūkumus šioje srityje, kuriuos būtina šalinti.
 
Šiandien esame gavę atsakymą į laišką iš LR Prezidentūros, kuriuo yra derinamas susitikimo laikas (2011 m. rugpjūčio antroje pusėje) su LR Prezidentės atstovu. Esame pakviesti susitikti kaip rimtos organizacijos (VšĮ "Karių teisių gynimo centras", tinklapis www.kariuteises.lt) atstovai, bei kaip asmenys, galintys prisidėti prie žmogaus teisių apsaugos Lietuvos Respublikoje.
 
Mūsų komanda - buvęs LR kariuomenės vyriausiasis puskarininkis Alvydas Jokšas, bei atsargos leitenantas Laimonas Jakas. Šiandien bendradarbiaujame su daugelių šalių karinėmis asociacijomis ir karinėmis profesinėmis sąjungomis. Tad mūsų darbas yra prasmingas ir, vertinant globaliai, tęstinis, nes Europoje karių kaip piliečių susivienijimų veikla klesti daugiau nei 40 metų.
 
VšĮ "Karių teisių gynimo centro" generalinis direktorius Laimonas Jakas

Lankytojų komentarai

Komentarai neberodomi, nes nebeaktualūs

Puslapis kraunasi...